Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Kopisk - Oferty sprzedaży domów

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Oliwkowa

Dziesięciny II,Białystok(Kopisk + 18 km)

749 000 zł110 m² 6 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:168 m²

Nowy, bezczynszowy lokal z ogródkiem przy ul. Oliwkowej w Białymstoku Pompa ciepła w cenie | brak czynszu | gotowe do odbioru | faktura vat, bez pcc Szukasz nowego miejsca dla rodziny, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Studzianki(Kopisk + 15 km)

785 000 zł250 m² 3 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 222 m²

Dom wśród zieleni | duża działka 3222 m | studzianki Wyjątkowa Przestrzeń, spokój i Potencjał Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w malowniczych **studziankach**, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Sobolewo

Sobolewo(Kopisk + 23 km)

540 000 zł70 m² 7 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 162 m²

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1162m wraz z domem, budynkiem gospodarczym oraz udziały w drodze wewnętrznej. Posesja połażona jest w cichej, spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Wasilków

Wasilków(Kopisk + 14 km)

698 000 zł75 m² 9 306,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentuje państwu komfortowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Karakule

Karakule(Kopisk + 18 km)

989 000 zł137,30 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:472 m²

Bliźniak na sprzedaż Karakule Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 137,3 m , posadowiony na działce 472 m , wybudowany w 2025 roku w technologii tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bacieczki,Białystok(Kopisk + 18 km)

729 000 zł220 m² 3 313,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:431 m²

Szukasz solidnego, przestronnego domu, który urządzisz po swojemu? Ten bliźniak przy ul. Kosmicznej to idealna propozycja dla osób ceniących spokój, zieleń i jednocześnie dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Grabówka

Grabówka(Kopisk + 22 km)

599 000 zł130,81 m² 4 579,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom parterowy ora dom parterowy z poddaszem użytkowym przy lesie * stan surowy zamknięty * duży potencjał Na sprzedaż dom wolnostojący (parterowy) w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dojlidy Górne,Białystok(Kopisk + 18 km)